Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit tastatura si mouse Microsoft Wired Desktop 600, cu fir, USB, optic, negru

Număr anunț
DA21999440
Autoritate contractantă
Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
910 RON
Valoare atribuită
910 RON
Data publicării
10.12.2018 10:05
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

910 RON

din 910 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.