Ofertă refuzată
Cumpărare directă
GEANTA LAPTOP KENSINGTON
- Număr anunț
- DA21998407
- Autoritate contractantă
- SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. IOAN CASIAN" TULCEA (CUI 28617040)
- Furnizor / câștigător
- ALLTELCOM SRL (CUI RO15931783)
- Cod CPV
- 30237270-2 · Genti pentru computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252,12 RON
- Valoare finală
- 252,12 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 09:35
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 12:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.