Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Placa video+HDD+Kit mouse si tastatura+memory stick
- Număr anunț
- DA21997667
- Autoritate contractantă
- Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectia Sociala (CUI 24699730)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
- Cod CPV
- 30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.176,81 RON
- Valoare atribuită
- 1.176,81 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 09:08
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 10:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.176,81 RON
din 1.176,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro