Ofertă acceptată Cumpărare directă

MULTIFUNCTIONAL LASER-JET MONOCROM A4 LEMARKMX-317DN PENTRU PRIMARIA COMUNEI BUDESTI

Număr anunț
DA21996969
Autoritate contractantă
Comuna Budesti (CUI 2574085)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI RO16099955)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
587,39 RON
Valoare atribuită
587,39 RON
Data publicării
10.12.2018 08:37
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

587,39 RON

din 587,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.