Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,8% sub estimat

Computere portabile, Scaune, Echipament si accesorii pentru computer

Număr anunț
DA21996185
Autoritate contractantă
Școala Gimnazială Antos János, Reci (CUI 13647883)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.236,05 RON
Valoare atribuită
4.983,91 RON 4,8% sub estimat
Data publicării
09.12.2018 22:37
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.983,91 RON

din 5.236,05 RON estimat 4,8%

Adjudecat la 95,2% din estimat · economie 252,14 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.