Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Color LaserJet Pro MFP M177fw
- Număr anunț
- DA21995943
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL BEETHOVEN (CUI 4941412)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.239,54 RON
- Valoare finală
- 2.239,54 RON
- Data publicării
- 09.12.2018 11:21
- Data finalizării
- 10.12.2018 13:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.