Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare echipament multifunctional
- Număr anunț
- DA21995105
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0461 BUCURESTI (CUI 4204224)
- Furnizor / câștigător
- 2M DIGITAL SRL (CUI RO12511050)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.370 RON
- Valoare atribuită
- 24.370 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 16:33
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 10:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.370 RON
din 24.370 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro