Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat

Multifunctional inkjet color HP OfficeJet Pro 6960 All-in-One, A4, ,-POMICULTURA

Număr anunț
DA21986175
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487,31 RON
Valoare atribuită
487 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
07.12.2018 11:10
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 08:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

487 RON

din 487,31 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 0,31 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.