Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SRCF Brasov-Switch TP-Link TL-SG108, 8 porturi, 10/100/1000 mb/s
- Număr anunț
- DA21948896
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 30237400-3 · Accesorii de introducere a datelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.532,64 RON
- Valoare atribuită
- 1.532,64 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 09:40
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.532,64 RON
din 1.532,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro