Ofertă refuzată Cumpărare directă

Sistem Desktop PC i5 , 4GB, 500 GB HDD

Număr anunț
DA21931470
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit Casuta cu Povesti (CUI 17104286)
Furnizor / câștigător
PRESECO MANAGEMENT SRL (CUI RO27031777)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare finală
3.500 RON
Data publicării
04.12.2018 09:39
Data finalizării
10.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.