Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PARAVAN MOBIL CU 3 sectiuni din POLYPLAN
- Număr anunț
- DA22006169
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
- Cod CPV
- 44112310-4 · Pereti despartitori (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.240 RON
- Valoare atribuită
- 4.240 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 12:56
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 13:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.240 RON
din 4.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro