Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set birou - invatamant gimnazial

Număr anunț
DA22006161
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala dr. Boga Alajos (CUI 14647830)
Furnizor / câștigător
BENE-DICTUS SRL (CUI RO18913668)
Cod CPV
39263100-4 · Seturi de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
365,95 RON
Valoare atribuită
365,95 RON
Data publicării
10.12.2018 12:56
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

365,95 RON

din 365,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.