Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII ACOPESIS, FATADA, INTERIOARE CLADIRE MORGA nr. inv. 1011R, Cimitir Pomenirea

Număr anunț
DA22002716
Autoritate contractantă
GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI RO1680258)
Furnizor / câștigător
ELGECON SRL (CUI RO16248593)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63.195,19 RON
Valoare atribuită
63.195,19 RON
Data publicării
10.12.2018 11:29
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63.195,19 RON

din 63.195,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.