Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEZINCRUSTANT VISION PENTRU CURATARE INTERIOARE INSTALATIE PANOURI SOLARE BIDON 5KG

Număr anunț
DA22001089
Autoritate contractantă
Centrul de Abilitare si Reabilitare pentru Persoane Adulte cu Dizabiltati (CabR) Dumbraveni (CUI 29276986)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
39831000-6 · Preparate de spalare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
537,80 RON
Valoare atribuită
537,80 RON
Data publicării
10.12.2018 10:49
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

537,80 RON

din 537,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.