Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de intocmire studiu de trafic si studiu de oportunitate

Număr anunț
DA21998111
Autoritate contractantă
Municipiul Falticeni (CUI 5432522)
Furnizor / câștigător
CERTRANS LEVEL SRL (CUI RO30792921)
Cod CPV
79311200-9 · Servicii de realizare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109.000 RON
Valoare finală
134.000 RON
Data publicării
10.12.2018 09:26
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.