Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII ARTISTICE CU OCAZIA SARBATORILOR DE IARNA PENTRU COMUNA BUDESTI

Număr anunț
DA21996534
Autoritate contractantă
Comuna Budesti (CUI 2574085)
Furnizor / câștigător
Albulescu Ion Ion PFA (CUI 28592123)
Cod CPV
92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
10.12.2018 08:03
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.