Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detergenti, conform lista repere de catalog

Număr anunț
DA21979114
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
Furnizor / câștigător
CHEMIX SRL (CUI RO5329498)
Cod CPV
39831230-7 · Produse de eliminare a grasimilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.440 RON
Valoare atribuită
10.440 RON
Data publicării
06.12.2018 16:01
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 14:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.440 RON

din 10.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.