Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii SSM și PSI

Număr anunț
DA21987980
Autoritate contractantă
FONDUL DE GARANTARE A ASIGURATILOR (CUI 34952340)
Furnizor / câștigător
MADUTA F&D CONSULTING SRL (CUI RO21379072)
Cod CPV
71317210-8 · Servicii de consultanta sanitara si de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
07.12.2018 11:56
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 16:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.