Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de verificare si de intretinere stingatoare tip P6
- Număr anunț
- DA22010060
- Autoritate contractantă
- S.C. MARIENBURG SCUP S.R.L. (CUI 36103929)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI RO14552307)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75 RON
- Valoare atribuită
- 75 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 14:37
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 14:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
75 RON
din 75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro