Ofertă refuzată Cumpărare directă

LAMAI TR KG CII

Număr anunț
DA22009353
Autoritate contractantă
GRADINITA NR 24 (CUI 4659447)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
03222322-6 · Pere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58,41 RON
Valoare finală
58,41 RON
Data publicării
10.12.2018 14:18
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.