Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADAM HALL 3STAR MIC XLR 10M

Număr anunț
DA22002656
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
ZEEDO MEDIA SRL (CUI RO32062869)
Cod CPV
44320000-9 · Cabluri si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,70 RON
Valoare atribuită
201,70 RON
Data publicării
10.12.2018 11:28
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,70 RON

din 201,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.