Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Casete de arhivare blocuri de parafina
- Număr anunț
- DA22001856
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
- Cod CPV
- 39132000-6 · Sisteme de arhivare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.750 RON
- Valoare atribuită
- 33.750 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 11:08
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 13:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.750 RON
din 33.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro