Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telefon mobil Nokia 230, Dual SIM, Negru
- Număr anunț
- DA21998135
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HIRLAU (CUI 4701258)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420,14 RON
- Valoare atribuită
- 420,14 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 09:27
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 09:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
420,14 RON
din 420,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro