Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lavaliera Audio Technica

Număr anunț
DA21996580
Autoritate contractantă
TEATRUL TANDARICA (CUI 4192707)
Furnizor / câștigător
ZEEDO MEDIA SRL (CUI RO32062869)
Cod CPV
32341000-5 · Microfoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.348 RON
Valoare atribuită
24.348 RON
Data publicării
10.12.2018 08:09
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 16:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.348 RON

din 24.348 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.