Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Canon XC10 - camera video profesionala 4K cu accesorii si Olympus WS-852 - reportofon 4GB
- Număr anunț
- DA21981085
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI TULCEA (CUI 3430258)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 32333200-8 · Camere video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.756,98 RON
- Valoare atribuită
- 12.756,98 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 08:36
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.756,98 RON
din 12.756,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro