Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Suporti de bicilete + accesorii
- Număr anunț
- DA21979645
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SIMAND (CUI 29029838)
- Furnizor / câștigător
- HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
- Cod CPV
- 34432000-4 · Piese de rezerva si accesorii pentru biciclete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.606 RON
- Valoare atribuită
- 4.606 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 16:40
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.606 RON
din 4.606 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro