Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEXAMETAZONA ROMPHARM 4mg/ml solutie injectabila / DEXAMETHASONUM

Număr anunț
DA21997360
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33642000-2 · Preparate hormonale sistemice, cu exceptia hormonilor sexuali (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714,60 RON
Valoare atribuită
714,60 RON
Data publicării
10.12.2018 08:55
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714,60 RON

din 714,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.