Ofertă refuzată Cumpărare directă

Monolisa AgHBs Ultra , Genscreen Ultra HIV Ag / Ac, Trusa ELISA SYPHILIS Total Ab (IgG+IgM+IgA)

Număr anunț
DA21994860
Autoritate contractantă
Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta (CUI 4301219)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI RO23818271)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.064,35 RON
Valoare finală
3.064,35 RON
Data publicării
07.12.2018 15:57
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.