Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE SANITARE PENTRU IMPLEMENTAREA PROIECTULUI, COD PROIECT 114591

Număr anunț
DA21984409
Autoritate contractantă
Comuna Tirnava (Primaria Tirnava) (CUI 4406029)
Furnizor / câștigător
DIA FARM SRL (CUI RO5340143)
Cod CPV
33711100-8 · Apa de toaleta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,20 RON
Valoare atribuită
127,20 RON
Data publicării
07.12.2018 10:24
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,20 RON

din 127,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.