Ofertă acceptată
Cumpărare directă
anvelopa 1400-20 +camera
- Număr anunț
- DA22007971
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale, Unitatea Militara 02512 Z (CUI 6591933)
- Furnizor / câștigător
- ION SERVICE CENTER SRL (CUI 11702302)
- Cod CPV
- 34352100-0 · Pneuri pentru camioane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.831,96 RON
- Valoare atribuită
- 9.831,96 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 13:43
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.831,96 RON
din 9.831,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro