Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DACIA LODGY 1.5 BLEU DCI 95 CP 7L
- Număr anunț
- DA22007561
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC MIKES KELEMEN (CUI 4404664)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SRL (CUI RO6682144)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.553,81 RON
- Valoare atribuită
- 58.553,81 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 13:33
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 13:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58.553,81 RON
din 58.553,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro