Ofertă acceptată Cumpărare directă

autoturism teren

Număr anunț
DA22005870
Autoritate contractantă
Comuna Vintila Voda (primaria vintila voda) (CUI 3662576)
Furnizor / câștigător
GENERAL AUTOCOM SRL (CUI RO4103483)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.166,91 RON
Valoare atribuită
70.166,91 RON
Data publicării
10.12.2018 12:48
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 18:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.166,91 RON

din 70.166,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.