Ofertă acceptată Cumpărare directă

SE 62 ASPIRATOR

Număr anunț
DA21998272
Autoritate contractantă
Complexul National Muzeal Curtea Domneasca Targoviste (CUI 4279693)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
838,66 RON
Valoare atribuită
838,66 RON
Data publicării
10.12.2018 09:31
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

838,66 RON

din 838,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.