Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aspirator multifunctional KARCHER WD 5 Premium 1348230, 25l, 1100W, inox

Număr anunț
DA21992133
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALA MIHAIL KOGĂLNICEANU (CUI 23860845)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
605,57 RON
Valoare atribuită
605,57 RON
Data publicării
07.12.2018 13:53
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 17:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

605,57 RON

din 605,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.