Ofertă acceptată Cumpărare directă

AGITATOR SUBMERSIBIL

Număr anunț
DA22005010
Autoritate contractantă
COMUNA BORS (CUI 4390526)
Furnizor / câștigător
SANOSIL SRL (CUI RO20167438)
Cod CPV
39350000-0 · Echipament pentru lucrari de epurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.590 RON
Valoare atribuită
10.590 RON
Data publicării
10.12.2018 12:27
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.590 RON

din 10.590 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.