Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale igienicosanitare

Număr anunț
DA21998551
Autoritate contractantă
DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA (CUI 4267060)
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI RO21849468)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.944,35 RON
Valoare atribuită
11.944,35 RON
Data publicării
10.12.2018 09:39
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.944,35 RON

din 11.944,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.