Ofertă refuzată Cumpărare directă

Videoproiector Epson EB-S05

Număr anunț
DA21971792
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 CUGIR (CUI 12828202)
Furnizor / câștigător
TERAINFO SRL (CUI RO16527016)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.512,61 RON
Valoare finală
1.512,61 RON
Data publicării
06.12.2018 12:15
Data finalizării
10.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.