Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 6,0% sub estimat
Up- grade sistem GNSS 3.75C la sistem GNSS 3.75G&UHF(radio, baza rover)– 1 buc
- Număr anunț
- DA21960982
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- TOP GEOCART SRL (CUI RO10274542)
- Cod CPV
- 38112100-4 · Sisteme de navigare si de pozitionare globala (GPS sau echivalente) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.000 RON
- Valoare atribuită
- 61.100 RON 6,0% sub estimat
- Data publicării
- 05.12.2018 15:17
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
61.100 RON
din 65.000 RON estimat
6,0%
Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 3.900 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.