Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scaun model UNIVERSAL REGLABIL 2 MSSU-158
- Număr anunț
- DA22010936
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Petru Comarnescu Gura Humorului (CUI 18252426)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.774 RON
- Valoare atribuită
- 3.774 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 15:01
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 15:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.774 RON
din 3.774 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro