Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de curatenie

Număr anunț
DA22009550
Autoritate contractantă
Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Cluj (CUI RO27428433)
Furnizor / câștigător
SIGRON COM SRL (CUI RO9937897)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.295,50 RON
Valoare atribuită
2.295,50 RON
Data publicării
10.12.2018 14:23
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 16:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.295,50 RON

din 2.295,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.