Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSTALATIE AER CONDITIONAT 12000 BTU

Număr anunț
DA22007917
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01434 (CUI 4270783)
Furnizor / câștigător
INTERFRIG SERVICE SRL (CUI RO16324020)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.640 RON
Valoare atribuită
20.640 RON
Data publicării
10.12.2018 13:42
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.640 RON

din 20.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.