Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Canapea extensibila 3 locuri-piele ecologica neagra
- Număr anunț
- DA22007506
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- NAVO THEO SRL (CUI RO8003258)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.998 RON
- Valoare atribuită
- 3.998 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 13:32
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 14:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.998 RON
din 3.998 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro