Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DULAP TIP VESTIAR 1000X550X2000
- Număr anunț
- DA22005518
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U. M. 02015 Bacau (CUI 4591546)
- Furnizor / câștigător
- VCR Total Sport S.R.L.- D (CUI 34852910)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.533,60 RON
- Valoare atribuită
- 10.533,60 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 12:39
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 12:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.533,60 RON
din 10.533,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro