Ofertă acceptată Cumpărare directă

Jaluzele Verticale

Număr anunț
DA22001344
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala "Ion Creanga (CUI 4959711)
Furnizor / câștigător
SCHATTEN SRL (CUI 37484929)
Cod CPV
39515400-9 · Jaluzele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.357,44 RON
Valoare atribuită
3.357,44 RON
Data publicării
10.12.2018 10:56
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.357,44 RON

din 3.357,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.