Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cosuri / tavite medicale ABS 600 x 400 x 100/200mm
- Număr anunț
- DA22000367
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 39157000-7 · Piese de mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.040 RON
- Valoare atribuită
- 5.040 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 10:30
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 11:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.040 RON
din 5.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro