Ofertă acceptată Cumpărare directă

Core Birou 180 cu casetiera , finisaj nuc/negru lucios

Număr anunț
DA21996122
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.77 (CUI 23995265)
Furnizor / câștigător
M & D Retail Pipera (MOBEXPERT) (CUI RO15327095)
Cod CPV
39120000-9 · Mese, dulapuri, birouri si biblioteci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.410,63 RON
Valoare atribuită
1.410,63 RON
Data publicării
09.12.2018 16:10
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.410,63 RON

din 1.410,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.