Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de mentenanță și revizie periodică la echipamentul cu raze X - Astrophysics XIS6545
- Număr anunț
- DA22003816
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL MIOVENI (CUI RO24972170)
- Furnizor / câștigător
- MIRA TELECOM S.A. (CUI RO11123297)
- Cod CPV
- 50410000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.873 RON
- Valoare atribuită
- 4.873 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 11:57
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 15:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.873 RON
din 4.873 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro