Ofertă acceptată Cumpărare directă

APARAT LAMINAT

Număr anunț
DA22008950
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BAZNA (CUI 17852740)
Furnizor / câștigător
VOLTA ROM SRL (CUI RO6585397)
Cod CPV
42994230-1 · Laminoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
932,79 RON
Valoare atribuită
932,79 RON
Data publicării
10.12.2018 14:08
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

932,79 RON

din 932,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.