Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii montaj piese de schimb
- Număr anunț
- DA22005202
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC TOPRAISAR (CUI 29481433)
- Furnizor / câștigător
- MAGENTA SYSTEM S.R.L. (CUI RO11794217)
- Cod CPV
- 42961100-1 · Sisteme de control al accesului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 12:31
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 12:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro