Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE BIROTICA

Număr anunț
DA21996949
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Vaslui (CUI 11327130)
Furnizor / câștigător
COMPUTING SYSTEMS SRL (CUI RO14221745)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.985,70 RON
Valoare atribuită
2.985,70 RON
Data publicării
10.12.2018 08:36
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.985,70 RON

din 2.985,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.